Atlas Camp 2021

Postet av Fredrikstad BK Atlas den 16. Jul 2021

Vi arrangerer Atlas Camp 2021!! [Gå til link]


0 Kommentar

Gratis jentetrening lørdager!

Postet av Fredrikstad BK Atlas den 13. Feb 2021

Alle jenter i alderen 8 år til 20 år ønskes velkommen til gratis trening hver lørdag i Atlas. Vi starter med ett parti, og deler etter hvert opp i to partier etter alder. Jenny Aardalen og Cecilie Magnussen er trenere. Første lørdag er 20. februar og treningen er varer halvannen time, fra 13:00 til 14:30. Prosjektet er en del av Like MuligheterLes mer om dette her.


0 Kommentar

Bryteakademiet i Fredrikstad

Postet av Fredrikstad BK Atlas den 27. Okt 2020

Fredrikstad BK Atlas har opprettet Bryteakademiet i Fredrikstad. Dette skal være et tilbud for utøvere i aldersgruppen fra 16 år og eldre som vil kombinere bryting med utdannelse eller jobb i Fredrikstad. Les mer her.


0 Kommentar

Er du en mulig sponsor?

Postet av Fredrikstad BK Atlas den 13. Mar 2019

VG omtaler Grace og Atlas sine økonomiske utfordringer på vei mot drømmen om OL-gull:

Satser på OL-gull: - Lever under fattigdomsgrensen


Er du en mulig sponsor så kontakt leder Klas Pettersen på telefon 950 50 294 eller email leder@bk-atlas.no. Vi har mye å tilby tilbake! Er du en privatperson kan du støtte Grace og Atlas sin Spleis her.


0 Kommentar

Atlas Camp 2019

Postet av Fredrikstad BK Atlas den 1. Feb 2019

Atlas Camp 2019 ... [mer]


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline